Сім років не знали, що з ним сталось: у Львові поховали 27-річного військового, який загинув 2014 року

Сім років не знали, що з ним сталось: у Львові поховали 27-річного військового, який загинув 2014 року

Окупанти довго не віддавали тіла покійного, а коли це сталось, то військового поховали, як невідомого.

У Львові поховали воїна 80 окремої десантно-штурмової бригади Руслана Янковського, який загинув у 2014 році під час оборони Луганського аеропорту.

Про це 23 грудня йдеться у сюжеті ТСН.16:45.


Руслану Янковському було 27 років, коли він загинув. На фронт потрапив одним із перших. Був командиром протитанкового відділення. У серпні 2014-го під час оборони Луганського аеропорту Руслан і ще кілька його побратимів загинули. Їхні тіла тривалий час ворог не віддавав, а коли це нарешті сталося, бійців поховали як невідомих. Руслана Янковського вдалось ідентифікувати лише після кількох експертиз.

«Коли вже брали аеропорт, то під час обстрілу він і загинув. Це сталося на окупованій території, тіла довго не могли забрати», — сказав командир батареї протитанкових керованих ракет, побратим загиблого Вячеслав Кушнірук.


«Пройшло вже 7 років, не могли підтвердити чи загинув, чи пропав безвісти, чи був у полоні. Тепер хоч знатимемо, що він загинув і пишатимемось, що в нас був такий молодший сержант», — каже технік батареї протитанкових керованих ракет 80 бригади Сергій Волошин.

Залиште свій коментар