Сили оборони витіснили росіян з мікрорайону “Канал” у Часовому Яру, – Волошин

Сили оборони витіснили росіян з мікрорайону “Канал” у Часовому Яру, – Волошин

Окупаційних військ у тому мікрорайоні немає.Сили оборони України витіснили російських окупантів з мікрорайону “Канал” у місті Часів Яр, яке розташоване на захід від окупованого Бахмуту Донецької області. Про це у коментарі УНІАН сказав речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

Зокрема, за його словами, українські захисники витіснили російських загарбників з мікрорайону “Канал” у Часовому Яру. Окупаційних військ у тому мікрорайоні немає.


Речник нагадав, що у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ йшлося про те, що на Краматорському напрямку окупанти не відмовляються від намірів прорватися в районі Часового Яру.

Часів Яр – останні новини

Як повідомляв УНІАН, раніше аналітик німецького видання Bild Юліан Рьопке відзначав, що ЗСУ контратакували під Часовим Яром Донецької області і вибили ЗС РФ із мікрорайону “Канал”. Зокрема, аналітик зазначив, що українські воїни провели вдалу операцію та вибили окупантів з житлового кварталу.


За його словами, битва за Часів Яр триває вже декілька місяців. Місто стоїть на пагорбах, до того ж відокремлене від російських сил водним каналом Сіверський Донець – Донбас. На сході за каналом знаходиться житловий мікрорайон “Канал” із багатоквартирними будинками.

Раніше армія РФ намагалася обійти його з флангів та атакувати напряму. На якийсь час їм вдалося зайняти зруйновані будівлі, проте тепер ЗСУ контратакували та вибили росіян звідти.

Залиште свій коментар