“Щоб захистити землю від навали фашистів”: 70-річний пенсіонер з ОРДЛО визнав, що підірвав бійців ЗСУ банкою з медом (фото)

“Щоб захистити землю від навали фашистів”: 70-річний пенсіонер з ОРДЛО визнав, що підірвав бійців ЗСУ банкою з медом (фото)

70-річний мешканець села Миколаївка (окупована територія Луганської області) Микола Рубан визнав, що підірвав військовослужбовців Збройних сил України 17 січня 2015 року на блокпосту сил АТО в Станиці Луганській.Із повідомлень сепаратистських ЗМІ, які цитують Рубана, випливає те, що він підтвердив факт терористичного акту, вчинено щодо військових ЗСУ шість років тому за допомогою вибухівки в банці меду, повідомляє Новинарня

“Я повернувся додому, і мені не соромно дивитися людям в очі, тому що я зробив все, що міг, щоб захистити нашу землю від навали фашистів. Мій батько воював, я до сих пір зберігаю його кітель з нагородами. Я не міг зрадити його пам’ять, не міг вчинити інакше“, – заявив Рубан, якого цитує сайт ЛИЦ.


Інформаційним приводом, який став причиною новин у сепарЗМІ про Рубана, стало його 70-річчя.

“Ім’я пенсіонера знають далеко за межами його рідного села – багато хто чув про те, як 2015 року на блокпосту в Станиці Луганській стався вибух. Вибухнула банку меду, яку українським солдатам приніс місцевий пенсіонер Микола Рубан”, – заявили в проросійському громадському русі “Мир Луганщині”, афілійованому з окупаційною владою “ЛНР”.


Серед тих, хто прийшов вітати пенсіонера – так званий “депутат народних зборів ЛНР” Юрій Юров. Він, серед іншого, подякував терористу за “громадянську позицію”. Інші присутні проросійські “активісти” сказали Рубану, що той – “людина з великої букви”.

Про минуле Юрія Юрова нагадав журналіст та історик Вахтанг Кіпіані, який був свого часу знайомий із ним:

Залиште свій коментар