Що зараз відбувається в селі, де вбили Марійку Борисову (фото, відео)

Що зараз відбувається в селі, де вбили Марійку Борисову (фото, відео)

Тіло 7-річної Марійки Борисової з селища Щасливе Херсонської області виявили в четвер, 11 березня. Дівчинка зникла 7 березня і майже п’ять діб пошуками дитини займалися батьки, поліція, сусіди та волонтери.Що зараз відбувається в селищі Щасливе, розповіли в пресслужбі поліції Херсонської області.

Зниклу Марійку з неділі розшукували батьки, сусіди, поліція, волонтери та фахівці-кінологи. У селищі Щасливе прочесали кожен сантиметр, оглянули всі колодязі, занедбані будівлі, лісопосадки та поля. Собаки втратили слід на автобусній зупинці, де дівчинку бачили в останній раз живою близько 6 вечора.


У четвер вдень в поліцію звернувся місцевий житель, який прийшов до недобудованої сільськогосподарської будови обрізати виноград. Він побачив дивний пакет в сараї та відразу ж повідомив поліцейським. Дану будову оглядали кілька разів і раніше там нічого не виявили.

Є версія, що дівчинку утримували десь в іншому місці або ховали її тіло, а 11 березня підкинули в нежитлове приміщення. При огляді тіла було встановлено, що смерть дитини була насильницькою і за попередніми даними – від механічної асфіксії. Також на тілі дівчинки виявили інші пошкодження, які можуть вказувати на те, що вона зазнала фізичного насильства.


На місці виявлення тіла дівчинки працюють криміналісти та експерти. Тіло відправлено на експертизу. Також були знову залучені кінологи з собаками. Собаки взяли слід і привели до будинку одного з місцевих жителів. Деталі в поліції поки не повідомляють, але стверджують, що є деякі напрацювання і проводяться оперативні заходи щодо встановлення підозрюваного.

Що зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку БорисовуЩо зараз відбувається в селі, де вбили Марійку Борисову

Фото: поліція Херсонської області

У мережі обговорюють загибель дитини й шоковані тим, що сталося. Українці вірили до останнього, що дівчинку знайдуть живою. Також не виключають, що до загибелі дівчинки може бути причетний хтось, хто був близький до сім’ї. Загибель Марійки Борисової у багатьох викликала спогади про подібну трагедію, з Дариною Лук’яненко в Одеській області.

  • Рідним сил і терпіння пережити горе. Малятку царство небесне, а іродові смертну кару.
  • У селі таке сталося, і ніхто не чув і не бачив? Не вірю, там всі всіх знають.
  • Царство небесне маленькому довірливому ангелочку.
  • Заради чого? Заради разового задоволення? Ще одна Даринка Лук’яненко…
  • Так, це зробили місцеві, причому, тіло дитини, в мішку, підкинули, вже ПІСЛЯ того, як там шукали. Батькам-співчуття, а маленькому Ангелочку, світла пам’ять. А ось нелюду, яка вчинила таке з маленьким дитям, — згоріти в ПЕКЛІ!!!
  • Спочатку тіла не було, а потім підкинули. У Щасливому і треба шукати нелюда!
  • Це якась місцева мерзота зробила і потім підкинула труп в сарай. Дівчинка весь час була у когось вдома. Коли в селах пропадають діти, потрібно обшукувати, кожен будинок в селі
  • Чому ніхто не бачив з ким із зупинки пішла дівчинка. І поки її вели й потім кудись привели, навколо люди. Фото роздати всім, не сукні, а в пальто, як вона була одягнена. У селищі всі один одного знають, знайти вбивцю справа — борг жителів селища перед пам’яттю дівчинки
  • Однозначно це хтось із селища таке зробив, а зараз намагається від себе відвести підозру, і підкинули тіло в сарай. Співчуваю батькам, земля пухом і царство небесне маленькому ангелочку.
Залиште свій коментар