«Шегині» відкрилися: пункт пропуску працює за новими правилами (фото)

«Шегині» відкрилися: пункт пропуску працює за новими правилами (фото)

Пункт пропуску «Шегині» обладнаний новим пішим переходомПішохідний пункт пропуску «Шегині» змінив правила роботи. З 16 травня «Шегині-Медика» є першим і єдиним на українсько-польському кордоні пункт пропуску, де кордон можна перетнути в пішому порядку.

Як повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби України, «Шегині-Медика» є єдиним пунктом пропуску, де обладнано новий піший перехід.


«Розпорядженням Уряду від 13 травня 2020 № 542-р з опівночі 16 травня 2020 відновлена робота пункту пропуску» Шегині «на кордоні з Польщею. Це єдиний пункт пропуску на українсько-польському кордоні, де обладнаний піший перехід. Відзначимо, що в цей час здійснюється пропуск громадян тільки в пішому порядку, через те, що суміжною стороною робота автомобільного напрямку не була відновлена», — йдеться в повідомленні.

З початку роботи пункту пропуску в Україну пройшло 325 громадян, з України – 83.


Для громадян, які прямують в Україну є певні обмеження, які передбачені законодавством (пропозиція проходження обсервації, тестування, встановлення програми «Дія. Вдома» на їх смартфонах, попередження про необхідність проходження самоізоляції за вказаною ними адресою). Також біля виходу з пункту пропуску ДСНС встановила намет, де роблять тести. Працівники митниці забезпечені засобами захисту і санітайзерами.

У виданні Depo.Львів опублікували знімки, зроблені на пункті пропуску.

"Шегині" відкрилися: пункт пропуску працює за новими правилами (фото)

"Шегині" відкрилися: пункт пропуску працює за новими правилами (фото)

 

Пункт пропуску «Шегині» працює за новими правилами (фото: lviv.depo.ua)

Залиште свій коментар