Розжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпень

Розжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпень

Погода в Україні в серпні може поставити температурні рекорди, після яких очікується удар стихії. А в середині місяця температура може сильно знизитися.Що буде з погодою в Україні в останній літній місяць — читайте нижче в нашому матеріалі.

Згідно прогнозу «народного синоптика» Леоніда Горбаня, в серпні дощів майже не буде, а ось спеки вистачить з лишком.


«До середини місяця вдень очікується під +40 при майже повній відсутності хмар. Після 18-го ненадовго «запахне осінню», температура на два-три дні різко знизиться до 20-22 градусів. Перед Днем Незалежності знову потеплішає до 26-28 градусів — і літо закінчиться, попрощавшись проливним дощем», — розповів Горбань.

А ось липень, за прогнозом синоптика, закінчиться теплою комфортною погодою, але з дощами.


Синоптики Gismeteo своєю чергою в прогнозі на місяць не бачать вкрай високих температур. За їхнім прогнозом липень закінчиться з високими градусами +27+32, дощів буде помірно.

Початок серпня буде з похолоданням до +22+25 і дощами на заході і півночі, а на південному сході будуть помірні +27+28 періодично з опадами.

Далі очікується тепло від +24+28 градусів із середньою кількістю опадів.

Нижче дивіться прогноз погоди на місяць для Києва, Львова, Харкова та Одеси.

Розжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпеньРозжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпеньРозжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпеньРозжарить до +40, а потім затягне дощами: синоптики шокували погодою на серпень

Скрін: Погода в Україні в серпні (gismeteo.ua)

Залиште свій коментар