Як заявили в Оперативному командуванні «Південь», відчувши небезпеку, ворожі катери ретирувалися у бік Зміїного, але і там їх наздогнала кара «Байрактара».


Влучними ударами 2 «Раптори» відправилися у підводне корабельне угруповання до крейсера «Москва».

Разом з тим в північно-західній частині Чорного моря продовжує перебувати корабельна група із носіями крилатих ракет. Імовірність ракетних ударів по Україні залишається високою,
– мовиться у повідомленні.


Більше про знищення російських катерів біля Зміїного

Збройні Сили України 2 травня успішно знищили 2 російські катери типу «Раптор». У цьому їм допоміг турецький безпілотник Bayraktar.

Що відомо про Bayraktar

Це ударний оперативно тактичний безпілотний літальний апарат, що розробляється на території Туреччини. Він здатний розганятись до 200 кілометрів на годину і підійматися на висоту понад 8 кілометрів. Bayraktar скидає авіабомби та керовані протитанкові ракети.

Раніше у Чорному морі зафіксували активізацію сил російського флоту. Згідно з інформацією Оперативного командування «Південь», це сталося після того, як українські сили завдали чергового удару по острову Зміїний. Росіяни десантними швидкісними катерами типу «Раптор» намагалися здійснити евакуацію та поповнення особовим складом своїх підрозділів, які лишалися на острові.