Чоловіку на ім’я Руслан довелось ампутувати ногу, проте він пройшов реабілітацію та повернувся до служби. Про це 24 Каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

Продовжує служити, попри протез

Вона розповіла, що у березні 2022 року російські війська завдали удар по розташуванню Військової служби правопорядку у Харкові. Тоді поранення отримали троє військовослужбовців.


Серед них – Руслан, інспектор військової служби правопорядку Харківського зонального відділу. За його життя боролись медики з багатьох областей України. Йому ампутували ногу та встановили протез, але він залишився на службі. Сьогодні Руслан залишається надзвичайно вмотивований військовим.

«Я опинився під завалами – по шию в цеглі. Подумав, що розкину цеглу і вибіжу, але в мене відмовили ноги. Я почав себе розкопувати руками й так виліз. Мені встановили механічний протез. Спочатку я боявся, але протез – це не вирок. Можна жити, ходити, працювати. Колись я дивився на таких людей і мені було їх шкода, але зараз сам опинився у такі ситуації. Знаю багато військових, які з протезом продовжують службу», – зазначив військовий.


Зазначимо, що ВСП не лише допомагають дотримуватись порядку та законів України, а й часто самі потрапляють під постійні удари росіян. Вони охороняють деякі об’єкти, які мають важливе значення для оборони нашої держави, а також здійснюють супровід ключових осіб.