Розгляд правок до закону про ПриватБанк раптово перенесли: Южаніна розповіла подробиці

Розгляд правок до закону про ПриватБанк раптово перенесли: Южаніна розповіла подробиці

Засідання профільного комітету, який мав розглядати правки до законопроєкту про ПриватБанк, несподівано перенесли з 16 на 21 квітня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народна депутатка з фракції «Європейська солідарність» Ніна Южаніна. Вона висловила переконання, що президент Володимир Зеленський не має політичної волі на ухвалення цього законопроєкту, через це країна стає заручницею олігархічних інтересів.«Роздуми щодо ухвалення законопроєкту №2571-д. Підтримати голосування цього законопроєкту президент Зеленський приїхав особисто в Раду. «Європейська солідарність» віддала голоси заради фінансової стабільності України. А далі з документом 2571-д почалися справжні «дива» та фокуси. Від 16 тисяч правок – до затягування процесу розгляду в профільному комітеті», – нагадала Южаніна.

Читайте також:   Україна поки не готова оцінити вибори в Білорусі, але «засуджує насильство і закликає до діалогу» — очільник МЗС

Розгляд правок до закону про ПриватБанк раптово перенесли: Южаніна розповіла подробиці

«Мої заяви про відсутність політичної волі для ухвалення закону отримують дедалі більше яскравих підтверджень. Сьогодні чергове. Строк подачі правок для розгляду законопроєкту в другому читанні закінчився 6 квітня 2020 року. Як член профільного комітету жодного повідомлення про те, як просувається робота з підготовки таблиці, я не мала», – зауважила Южаніна.

Вона зазначила, що лише вчора, 13 квітня, через систему електронного документообігу отримала лист, що засідання комітету відбудеться 16 квітня 2020 року, тобто з моменту закінчення терміну подання правок минуло 9 днів.

Читайте також:   Кравчук знову поспілкувався з російськими пропагандистами про Донбас: подробиці

«До речі, ця таблиця, яка вже, сподіваюся, давно сформована, так і не надійшла народним депутатам на ознайомлення. А тут знову фальстарт – комітет переноситься на 21 квітня. Ще понад тиждень Україна житиме в умовах «туманного» фінансового майбутнього», – наголосила Южаніна.

«Ухвалений напередодні секвестр бюджету стає заручником політичної гри Офісу президента, від якого так залежить голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики», – переконана Южаніна.

Залиште свій коментар


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.