На Миколаївщині між ворогом та ЗСУ відбувся повітряний бій

Оперативне командування «Південь» повідомило, що ворог скований у можливостях маневру на суходолі, тому він має варіант тільки відступу на рубежі оборони. Також відомо, що:


  • з повітря противник здійснив 2 гелікоптерні атаки парами Мі-8 по наших позиціях на Миколаївщині та Херсонщині;
  • повітряний бій відбувся у районі міста Снігурівка.

З винищувача Су-35 було випущено рекету «повітря – повітря» по парі наших Мі-8. Гелікоптерам вдалось ухилитися. Противник, економлячи ракети, ретирувався,
– повідомило командування.

Варто також пригадати, що 13 червня російські окупанти знову намагалися здійснити повітряну розвідку за допомогою БПЛА над Миколаєвом та на Херсонщині. Наші ж бійці зі стрілецької зброї знешкодили ворожий квадрокоптер.

Відомо, що втрати окупантів унаслідок 2 авіаційних ударів на Миколаївщині та Херсонщині наразі уточнюються. Проте відомо, що ЗСУ влучили по скупченню живої сили й ворожої техніки окупантів.


На Півдні ворог втратив багато особового складу та техніки

Збройні Сили України, у тому числі й наші ракетно-артилерійські підрозділи, завдали великих втрат противнику. Зокрема, вдалось знищити:

  • 28 російських окупантів;
  • 10 одиниць ворожої техніки, серед яких, крім безпілотників, ще гаубиця «Мста-Б», командно-штабна машина, а також 5 одиниць броньованої та іншої автомобільної техніки.

Ворог надалі тримає кораблі в Чорному морі

Згідно з даними оперативного командування «Південь», корабельне угруповання ворожого флоту в північно-західній частині Чорного моря складає:

  • 4 кораблі, які є носіями крилатих ракет;
  • 3 великих десантних кораблі.

Блокада судноплавства, психологічний тиск та загрози з моря залишаються актуальними,
– повідомили в ОК «Південь».