Росія планувала захопити Україну під виглядом стратегічних військових навчань, – розвідка

Росія планувала захопити Україну під виглядом стратегічних військових навчань, – розвідка

Росія планувала захопити Україну під виглядом стратегічних військових навчань. Про наміри окупантів свідчать документи, які отримала розвідка.Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони. Там зазначили, що, згідно з планами Кремля, угруповання військ «Центр» на чернігівському та сумському напрямках мало захопити лівобережну частину Києва.

«Про це йдеться у бойовому розпорядженні командира 96-ї окремої розвідувальної бригади, яке він отримав зі штабу 1-ї танкової армії Західного військового округу. У документі також визначені етапи проведення наступу та завдання особового складу бригади», – сказано в повідомленні.


Повний текст документа можна прочитати за посиланням.

Незважаючи на ці документи, очевидно, що плани Кремля зазнали краху. Про це, зокрема, говорить і той факт, що російське керівництво готується до партизанської війни навіть на своїй території. Це пов’язано з діями білоруських «рейкових партизанів», які виводять із ладу залізничне сполучення з Україною, щоб ускладнити доставку підкріплення до зони бойових дій.


Залиште свій коментар