Російський політик «випадково» проговорився, коли РФ захопить Білорусь

Російський політик «випадково» проговорився, коли РФ захопить Білорусь

Одіозний російський політик і глава фракції ЛДПР в Держдумі Володимир Жириновський продовжує коментувати ситуацію в Білорусі, стверджуючи, що Олександру Лукашенко як «останнього більшовика» залишилося недовго і що зараз потрібно діяти жорстко.За словами Жириновського Білорусь має всі шанси стати частиною Російської Федерації, і це стане самим безболісним сценарієм для цієї країни. Про це пише портал gordonua.

Володимир Жириновський запропонував президенту Білорусі і її народу найоптимальніший, на думку політика, варіант вирішення сформованої в країні ситуації. Відповідно до його пропозиції діючий глава Білорусі зобов’язаний взяти тримісячну відпустку, а на час своєї відсутності поставити на пост виконуючого обов’язки президента проросійського кандидата.


Під час відпустки Лукашенко парламент Білорусі отримає можливість віддати свої голоси за перехід держави до складу Російської Федерації. Тобто Білорусь має всі шанси стати частиною Росії до кінця цього року.

«Лукашенко треба зараз замінити себе нейтральною людиною, проросійським. Нехай він його призначить головою уряду Білорусії і піде у відпустку на три місяці, а всі питання буде вирішувати новий голова уряду. Парламент буде його рукою », — заявив російський політик.

Крім того, він додав, що якщо білоруський парламент все таки проголосує за входження країни до складу Росії до 1 січня 2021 року, то Білорусь розділять на дві великі області — Мінську і Могилевську.


Залиште свій коментар