Російська ракета вбила талановитого юриста, дружина-росіянка та донька в лікарні: подробиці трагедії в Києві

Російська ракета вбила талановитого юриста, дружина-росіянка та донька в лікарні: подробиці трагедії в Києві

У неділю, 26 червня, вранці російська ракета влучила в житловий будинок у Києві. Вона зруйнувала два верхні поверхи, де розташована квартира родини Олексія Нікітіна та Катерини Волкової. Олексій загинув, дружину та 7-річну доньку Женю вдалося врятувати з-під завалів. Нині вони у лікарні.Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Батько загинув, дочка та дружина – у лікарні


Трагедія сталася вранці 26 червня у Києві на Лук’янівці. Близько 6:20 кілька російських ракет розірвали недільну тишу. Одна з них знесла частину двох верхніх поверхів висотки нового житлового комплексу. Саме там розташована квартира Олексія Нікітіна та Катерини Волкової.

З-під завалів рятувальники насамперед витягли 7-річну доньку Женю. Дівчинка кричала, просила рятувальників знайти її маму. Вони заспокоювали її, поки спускали на ношах униз. У цей час з’ясувалося, що одна з бетонних плит заблокувала маму дитини Катерину Волкову.


Дівчинка просила врятувати її маму

Рятувальникам довелося піднятися за допомогою крана нагору та розбирати завали звідти. Приблизно за годину жінку витягли і забрали швидкою. Лікарі кажуть, що її стан середньої тяжкості, але поки що вона в реанімації.

Катерина Волкова зараз у лікарні

Дівчинці того ж дня провели операцію, її життю вже нічого не загрожує. Як розповіли в Охматдиті, вибуховою хвилею дитину відкинуло до стіни, вона вдарилася головою та вухом.

На жаль, батько Жені, київський юрист Олексій Нікітін загинув, його завалило важкою плитою. У соцмережах знайомі пишуть, що він прикрив собою Женю.

Олексій Нікітін загинув

Був душею компанії

Про Олексія Нікітіна пишуть його друзі та колеги. Оксана Маркарова, нинішній посол України в США, раніше міністр фінансів, повідомила, що знала Олексія по роботі в міністерстві.

«Щодня росіяни приносять горе Україні. Кожна втрата і на фронті, і серед цивільних залишає шрам на серці і збільшує злість до цих російських нелюдів. Читаєш у пресі про загибель батька та врятовану дівчинку від удару сьогодні в Києві, журишся з усією країною разом, а потім дізнаємося, що це наш Олексій Нікітін. Який багато зробив для організації «Відкриті Публічні Фінанси». Ніколи не пробачимо», – написала посол на своїй сторінці у Facebook.

Маркарова працювала з Нікітіним над проєктами
Олексій був душею будь-якої компанії
У студентські роки грав у КВК

Друзі розповідають про Олексія як дуже талановиту людину.

«Він закінчив академію адвокатури. Ми разом навчалися, дружили. Льоша був особистістю дуже глибокою. Ми любили вести філософські бесіди до світанку. Він хороший друг і добра людина. Напевно, в цілому світі немає того, хто сказав би про нього щось погане. Він душа. Душа компанії, будь-якої компанії, в яку потрапляв. Розумний, глибокий, дотепний, душевний, теплий. Хороший, неймовірно хороший. І він жив повним життям», – поділилася з OBOZREVATEL одна з його однокурсниць.

Ті, хто навчалися з Олексієм, згадують, що він у студентські роки брав участь у КВК. «Він був дуже креативним, розумним, веселим. Він міг будь-яку компанію запалити. І взагалі дуже талановита людина», – додає ще один його однокурсник з академії.

Друзі з теплом згадують Олексія
Олексій був душею компаній
Чоловік в молодості грав у КВК

Донька Олексія Женя закінчила перший клас медичної гімназії. Наразі батьки учнів, друзі родини збирають гроші, щоб допомогти дружині та дочці, які залишилися без житла.

Допомогти їм можна переказавши гроші на картку брата Олексія 5375414102897914  Андрій Сергійович Нікітін.

Залиште свій коментар