Роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: маму дівчинки викликали на допит до поліції

Роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: маму дівчинки викликали на допит до поліції

Батьків підозрюють у тому, що вони заради грошей змушують дітей розігрувати кохання.У соцмережах здійнявся ґвалт через дітей-блогерів, які зображують кохання. Одні підписники парою захоплюються, інші – звинувачують батьків у тому, що ті тиражують сексуальний контент своїх дітей, передає ТСН.


Їй 8 років і вона – модель, йому – 13. Він – блогер. На двох мають близько 7-ми мільйонів підписників у соцмережах. А все – завдяки спільним відео. На них вони обіймаються, цілуються, зізнаються одне одному в коханні, заковують собі руки. І навіть пишуть, що сплять разом.


Одні підписники захоплюються такою відвертістю пари. Інші – в щирість малечі не вірять. Бо – малі занадто. Натомість звинувачують батьків у тому, що заради мільйонних переглядів змушують дітей розігрувати кохання та демонструвати сексуальність. Мама дівчинки не бачить нічого в цьому поганого, пояснюючи, що “це – їхнє життя”.

“Спонукати інших дітей, що відомим можна стати дуже просто – бери фотографуй оголені частини свого тіла, показуй сексуальну поведінку, і чим раніше, тим краще. Тим більше тебе будуть дивитися, тим скоріше ти станеш популярним. Це може призвести до сексуальної експлуатації, до перегляду таких фотографій збоченцями відповідними”, – сказав Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Залиште свій коментар