Підозрюваний відмовився копати могилу дитині: нові деталі розправи над 7-річною Марійкою Борисовою

Підозрюваний відмовився копати могилу дитині: нові деталі розправи над 7-річною Марійкою Борисовою

Довічне ув’язнення загрожує підозрюваному у вбивстві 7-річної жительки Херсонщини Марійки Борисової. 62-річного чоловіка затримали напередодні.Про це 15 березня йдеться в сюжеті ТСН.

Підозрюваний жив на тій же вулиці, де й Марійка, дружив із її батьками та був кілька разів засуджений. Свідчень він поки що не дає, кажуть у поліції, але його причетність до вбивства та зґвалтування дитини довела генетична експертиза. А от у селі люди впевнені — злочин можна було відвернути.


«Труп був упакований у мішок полімерний, замотаний мотузкою, поясом. Саме на цих речах було виявлено ДНК. І в подальшому, коли ми порівняли за допомогою експертних досліджень, відібраних від кола осіб, які потрапили під підозру, то це чітко дало співпадіння стосовно цієї особи», — сказав начальник слідчого управління ГУНП в Херсонській області Микола Вербицький.

Підозрюваний тричі судимий: за хуліганство та тяжкі тілесні ушкодження. Він одразу був у колі підозрюваних. У день похорону до нього прийшли правоохоронці, аби вкотре опитати. Але застали його з порізаними венами.


«Порізав вену і руку засунув у воду, щоб кров не згорталась. Ми йому надавали допомогу, викликали «швидку», — сказав начальник кримінальної поліції ГУНП у Херсонській області Микола Цап.

Марійка добре знала підозрюваного дядю Колю, як його усі називали в селі.

«Він до нас з ранку до ночі приходив на каву. І випивав він разом із Андрієм. Вона дуже добре його знала, тому що він приходив до її тата», — розповіла Алла, співмешканка батька дівчинки.

В те, що підозрюваний здатен на злочин, люди вірять. Бо, кажуть, той був агресивним, особливо, коли випивав.

Залиште свій коментар