Родина зниклого львівського медика пообіцяла 100 тис. грн за його розшук

Родина зниклого львівського медика пообіцяла 100 тис. грн за його розшук

Родина відомого львівського лікаря Ігоря Гайдука пообіцяла винагороду 100 тис. грн тому, хто допоможе його розшукати. 69-річний медик зник ще у п’ятницю, 24 березня. З того часу його ніхто не бачив, телефона він з собою не має.«Востаннє його бачили у селі Бордуляки (Золочівський район, неподалік смт Лопатина) біля 16 год. 24 березня 2023 року. Зовнішні ознаки: вищий від середнього зросту, худорлявий, стрункий; волосся темне з сивиною, борода чорно-сива. Світло-карі очі. Одягнений у темний одяг, з рюкзаком. Можливо  сонцезахисні окуляри. Документів та телефонів з собою не мав», – написав ввечері понеділка його брат Олег Гайдук.

Родина звертається з проханням до всіх небайдужих долучитися до розшуків і обіцяє винагороду.


«Того, хто знайде Ігора Гайдука і це буде підтверджено, очікує нагорода у 100 000 (сто тисяч) гривень. Зв’язок – через національну поліцію за тел. 102 або 0630794883», – повідомив Олег Гайдук.

Нагадаємо, лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук Ігор Гайдук вийшов з дому близько 9 ранку п’ятниці, 24 березня. Станом на вечір понеділка його місце перебування досі невідоме. Рідні Ігоря Гайдука написали заяву до поліції, окрім того, до пошуків чоловіка залучені волонтери з організації SARVA.


 

Залиште свій коментар