Решта абсурд: лікар розповів про способи порятунку від коронавірусу

Решта абсурд: лікар розповів про способи порятунку від коронавірусу

Названо способи захисту від коронавірусу

Нині у лікарнях катастрофічно бракує базових речей для порятунку хворих від коронавірусу. Також відповідним медичним захистом не забезпечені й лікарі. Водночас здорових українців захистити від інфікування коронавірусом здатна лише вакцина або антитіла до хвороби, які виробляє організм після перенесеного COVID-19.


Таку думку висловив лікар-хірург, ексзаступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський в ефірі телеканалу «Україна 24». Фахівець наголосив, що станом на сьогодні найактуальнішою є проблема забезпечення лікарень киснем. За його словами, через його брак нині Україна «посеред пожежі».

Читайте також:   Коронавірус в Україні сповільнив ріст: з'явилася статистика МОЗ на 21 червня


«Люди потребують лікування і потребують кисню, немає достатньо кисню в лікарнях сьогодні. Кількасот пацієнтів помирають в Україні щодня. Їм потрібні базові речі. Моїм колегам-лікарям потрібен адекватний захист, пацієнтам потрібен кисень та кисневі апарати», — висловився він.

Зі слів Лінчевського, упродовж найближчих пів року вакцина проти коронавірусу ще не буде доступна широкому загалу. У той же час він уточнює, що імунологія одна з найскладніших галузей медицини, тому з профілактичними заходами потрібно бути вкрай обережними. Деякі можуть навіть зашкодити організму. Лікар додав, що українців від коронавірусу захистить лише перенесене захворювання чи вакцинація.


Читайте також:   Медик озвучив прогноз по COVID-19 на зиму в Україні: морози вплинуть

«Є дві речі, які здатні нас врятувати від коронавірусної інфекції, грипу чи подібних захворювань – це перенесене захворювання і вакцинація. Крапка. Більше немає про що говорити. Спроби на кухні в соцмережах втрутитися, дати універсальні поради з приводу того, що їсти, що курити, чим мазатися для підвищення імунітету – вони абсурдні за своєю суттю», — сказав він.

Залиште свій коментар