Рейтинги Порошенка та Зеленського зрівнялися: оприлюднено результати нового соцопитування

Рейтинги Порошенка та Зеленського зрівнялися: оприлюднено результати нового соцопитування

Президентські рейтинги чинного глави держави та п’ятого президента практично зрівнялися і мають наразі різницю у межах похибки. Якби вибори лідера країни відбувалися найближчої неділі, за Володимира Зеленського проголосували б 17,4% (або 26% серед тих, хто має намір голосувати та визначився), за Петра Порошенка віддали б голоси 16,2% респондентів (або 24,2% серед тих, хто визначився з вибором та голосуватиме).Такі результати показало соцопитування Центру Разумкова, проведене на замовлення OBOZREVATEL. Водночас соціологи зауважують, що рейтинг Порошенка порівняно із жовтнем 2021 року статистично значимо зріс – з 12,7% до 16,2% серед усіх опитаних.

Інші кандидати отримали такі рейтинги:


  • Юлія Тимошенко – 6,9% (10,3%),
  • Дмитро Разумков – 5,5% (8,2%),
  • Юрій Бойко – 4,7% (7%),
  • Євгеній Мураєв — 4,7% (7%).

Решта претендентів на президентське крісло мають значно менші показники.

Рейтинги Зеленського та Порошенка різняться у межах похибки

Крім того, опитування показало, що 62,5% опитаних проти того, щоб Зеленський балотувався на другий термін. Водночас підтримують таку ідею 18,6% респондентів.


Понад 60% українців проти того, щоб Зеленський балотувався на другий термін

Також 66,5% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, а 19,6% мають протилежну думку.

Соціологічна служба Центру Разумкова проводила телефонне опитування з 28 до 31 січня 2022 року. У ньому взяли участь 1206 респондентів з усіх регіонів України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки 2,9%

Залиште свій коментар