Реакція Зеленського на «запрошення» Путіна обов’язково буде, – Мендель

Реакція Зеленського на «запрошення» Путіна обов’язково буде, – Мендель

Прессекретарка президента Юлія Мендель запевнила, що Володимир Зеленський обов’язково відреагує на останні заяви президента Росії Володимира Путіна. У Кремлі раніше говорили про зустріч у Москві.Джерело: Укрінформ

Юлія Мендель запевнила, що Володимир Зеленський обов’язково відреагує на останні заяви Кремля. Про це вона сказала у коментарі журналістам.


Мендель прокоментувала можливу відповідь Зеленського

Реакція глави держави обов’язково буде,
– підкреслила Мендель.

Коротка передісторія

  • 20 квітня Володимир Зеленський звернувся до Путіна з пропозицією зустрітись у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна.
  • Президент України сказав, що 19 і 20 квітня під час засідань радників лідерів країн «нормандської четвірки» та підгрупи з безпеки у ТКГ обговорювалося відновлення режиму повного припинення вогню, але Росія відмовилася його підтримати, запропонувавши зустрітися на лінії розмежування.
  • На заяву Зеленського відреагував прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков: «Путін сам дасть відповідь на пропозицію українського лідера Володимира Зеленського про зустріч на Донбасі, якщо вважатиме за необхідне».
  • 22 квітня Путін відповів  Путін відповів на пропозицію Зеленського про “зустріч у будь-якій точці на Донбасі” , що про Донбас варто говорити з бойовиками на окупованій Росією частині Донбасу. Якщо ж Зеленський хоче поговорити про розвиток двосторонніх відносин «Україна – Росія», то йому варто приїхати у Москву.

 


Залиште свій коментар