«Путін розчарований»: у США назвали ймовірну причину удару РФ по Яворівському полігону

«Путін розчарований»: у США назвали ймовірну причину удару РФ по Яворівському полігону

Бомбардування Яворівського полігону поблизу Львова може свідчити про розчарування Путіна перебігом воєнного вторгнення в Україну.Надійне джерело новин про війну — підпишись на наш Telegram.

Про це в ефірі CNN заявив радник з національної безпеки президента США Джейк Салліван.

За його словами, голова Кремля не задоволений тим, як проходять бойові дії в Україні, тому він намагається завдати якомога більшої шкоди в різних регіонах держави.


Помічник міністра оборони США зі зв‘язків з громадськістю Джон Кірбі заявив, що закриття неба над Україною не змогло б запобігти цьому бомбардуванню. Він переконаний, що введення безпілотної зони над державою означатиме для Штатів війну з Росією. Про це він повідомив в ефірі ABC. Також речник Пентагону додав, що на території полігону не було американських військових.

При цьому в Міноборони РФ стверджують, що нібито неподалік Львова ракетним обстрілом було вбито 180 «іноземних найманців». Відповідна інформація з‘явилася сьогодні на шпальтах пропагандистських видань. Росіяни на брифінгу заявили, що збираються вбивати громадян інших держав в Україні, які на їх думку приїхали для участі у бойових діях.


Радник міністра оборони України Маркіян Лубківським спростував вищезазначену заяву Кремля про вбивство 180 найманців і повідомив, що це ще один прояв російської пропаганди.

Залиште свій коментар