Путін був розлючений, дізнавшись, наскільки дорогими ракетами обстріляли Вінницю – Bellingcat

Путін був розлючений, дізнавшись, наскільки дорогими ракетами обстріляли Вінницю – Bellingcat

Президент РФ Володимир Путін був розлючений, дізнавшись, наскільки дорогими ракетами обстріляли Вінницький аеропорт. Таких боєприпасів у країні-агресорі залишилося дуже мало.Крім того, главі Кремля не повідомляють про реальні втрати окупантів та антиросійські настрої в Україні. Про це в ефірі єдиного телемарафону українських телеканалів розповів керівник видання Bellingcat Христо Грозєв.

«Внутрішні джерела, які зараз дедалі більше готові розповідати, що там відбувається, наприклад, позавчора розповіли нам та іншим ЗМІ про те, що після того, як було поінформовано, що 8 ракет, дуже дорогих ракет, тих, яких уже трохи у запасах Росії, були випущені по Вінниці, Путін був розлючений, тому що йому перед цим доповідали, що ці ракети найцінніші і взагалі їх там не більше тисячі», – розповів Грозєв.


За словами журналіста-розслідувача, Путіну не доходить повна картина про провали російських загарбників в Україні. Люди по вертикалі у Кремлі бояться йому таке доповідати. Також Грозєв зазначив, що російська пропаганда зараз дуже ефективно працює на внутрішню аудиторію, але практично безсила для іноземної аудиторії.

«Це основна зміна, бо порівняно з тим, що було у 2014-2015 роках, коли вони змогли якось вплинути на частину західної громадської думки, світової, коли хотіли, щоб, наприклад, антиамериканські настрої якось перемістилися на проросійські, то в нинішній ситуації немає жодної нормальної людини в Європі, яка могла б повірити цим фейкам», – зазначив журналіст.


Залиште свій коментар