«Пташка» розповіла про загибель коханого у Маріуполі і як вона це пережила: «Катя тоді померла»

«Пташка» розповіла про загибель коханого у Маріуполі і як вона це пережила: «Катя тоді померла»

«Пташка» так і не змогла поховати нареченого та найкращого друга.Медикиня-доброволиця Катерина Поліщук «Пташка» розповіла, як під час облоги на «Азовсталі» втратила свого нареченого. Вона наголосила, що вони планували одружитися, але цього так і не сталось.

Про це вона сказала в інтерв’ю кореспондентці ТСН Наталії Нагорній.


«Пташка» наголосила, що вони із коханим були дуже подібними людьми — зі схожими цінностями та баченням життя.

«Його мама каже, що я, як Ярослав, просто жінка. Він завжди йшов до кінця, витягував своїх. Так і загинув. Він брав мене всюди зі собою, не намагався вберегти і засадити поглибше. Він казав, що поруч з ним завжди все буде добре. Ми завжди були разом у небезпечних місцях. Ми насправді дуже мало побули разом. Він у Маріуполі запропонував мені одружитися, я казала — що все після війни», — каже вона.


Медикиня каже, що протягом двох днів вона втратила у Маріуполі найкращого друга та коханого.

«Але коли у мене на руках помер мій найкращий друг, я хотіла наступного дня таки розписатись. Але я так і не встигла йому про це сказати. Він двічі приїжджав до мене в госпіталь, але я тоді поїхала із ще живим Віталіком у єдину вцілілу лікарню. Він казав, що забере мене завтра. Але завтра він, на жаль, загинув. Це були два дні, коли я померла. Катя померла в Маріуполі. Повернулась «Пташка». У мене тепер два янголи», — зазначає дівчина.

«Пташка» розповіла, що свого коханого та друга вона так і змогла поховати.

«Їхні тіла не повернули», — розповіла дівчина.

Залиште свій коментар