«Просунулися далеко»: у 47-й бригаді розповіли про штурми – Залужний прокоментував

«Просунулися далеко»: у 47-й бригаді розповіли про штурми – Залужний прокоментував

Головний сержант 47-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України «Магура» Валерій Маркус розповів про добу штурмів і ніч на трупах російських загарбників, а головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний дорікнув йому, що той зняв бронежилет.Джерело: пост і відео сержанта 47-ї ОМБр Валерія Маркуса у Facebook

Пряма мова Маркуса: «У нас учора була доба штурмів. Ми просунулися дуже далеко, дуже глибоко. Пішки, тому дуже втомилися».


Деталі: Маркус зазначив, що знімає відео з ворожих окопів, у яких багато трупів загарбників.

Усю ніч він із побратимами провів у «маленькій траншейці», аби не втратити позицію і просуватися далі. Захисникам довелося спати на трупах ворогів.


Маркус зазначив, що поки що трупного запаху немає.

Пряма мова: «Ми зараз із боями будемо просуватися далі, вглиб. Очевидно, що це буде не швидко, бо оборона в них тут дуже щільна, дуже якісно вибудувана. Тому етап, коли трупи нам тут почнуть смердіти, на жаль, скоріше за все, ми застанемо…

Через 5 хвилин збираємося на наступний штурм. П*дари про це нічого не знають, ми все зробимо «очєнь-очєнь сєкрєтно». Проповземо до них двома групами, і, дасть Бог, застанемо зненацька».

Деталі: Під цим постом із ранковим відео залишив коментар головнокомандувач Валерій Залужний. Він зворушив соцмережі тим, що наказав Маркусу вдягнутися, тоді як сержант сидів в окопі без бронежилета: «Валерій! Ану одівся Бігом! Получиш у мене».

 

Зазначимо, що 47-ма ОМБр залучена до операцій у Запорізькій області.

Залиште свій коментар