Порошенко з трибуни Ради заявив про «п’яту колону» Путіна в Україні і нагадав, хто вкрав Крим

Порошенко з трибуни Ради заявив про «п’яту колону» Путіна в Україні і нагадав, хто вкрав Крим

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко жорстко відповів нардепу від «Опозиційної платформи — За життя» Нестору Шуфричу про те, хто винен в окупації Криму.Відповідну заяву п’ятий президент зробив із трибуни Верховної Ради України (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

«Незважаючи на те, що в мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія й окупація, дотепер ОПЗЖ не можуть розібратися, хто ж винен в анексії і агресії. Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини – це Путін. Той, хто подав своїй Раді Федерації закон про право використання російських військ за кордоном. Той, хто ввів війська. Той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів. Той, хто захоплював і кидав їх у тюрми, і Ахтем Чийгоз може яскраво вам це розповісти», – наголосив Петро Порошенко.


«Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які ви дотепер мали можливість розповсюджувати через свої канали, які на щастя закриті», – зазначив Порошенко.

Порошенко виголосив емоційну промову в Раді

«Хочу наголосити, що за часів Порошенка ви спробували купити ці канали за декілька тижнів до завершення моєї каденції. А зараз, коли вас позбавили права обдурювати українських людей, весь цей зал підтримує це рішення. Путін… ви самі зрозуміли, хто», – підсумував Петро Порошенко, натякаючи на відому фанатську пісню про кремлівського господаря.


 

Залиште свій коментар