Порошенко: якщо «шавка» Путіна тявкає на нашу команду, значить, ми все робимо правильно

Порошенко: якщо «шавка» Путіна тявкає на нашу команду, значить, ми все робимо правильно

П’ятий президент, лідер партії «Європейська солідарність« Петро Порошенко жорстко відповів у парламенті представникам ОПЗЖ, риторика яких на адресу проєвропейської опозиції дедалі частіше збігається з риторикою монобільшості.Про це повідомила пресслужба «ЄС».

«Коли п’ята колона і вірна «шавка» Путіна тявкає на нашу політичну силу – це яскраве підтвердження, що ми все робимо правильно, ухвалюємо правильні рішення і рухаємося в правильному напрямку», – зауважив Порошенко.


«Але я хочу окремо наголосити, що на сьогодні додатково до хаосу, в якому опинилася країна – в економіці, енергетиці, пандемії, обороні, зовнішній політиці, зруйнована міжнародна коаліція, яку створила наша команда, – додалася парламентська криза», – зазначив Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» закликав підтримати народну депутатку, медика-добровольця, засновницю батальйону «Госпітальєри» Яну Зінкевич на посаду Голови Верховної Ради України.


«Я закликаю всіх, хто є в цьому залі, спокійно і виважено ухвалити рішення на підтримку Яни Зінкевич», – підсумував Порошенко.

Залиште свій коментар