Порошенко виступив із першою заявою після суду та вказав на нюанс із «врученням підозри». Відео

Порошенко виступив із першою заявою після суду та вказав на нюанс із «врученням підозри». Відео

П’ятий президент Петро Порошенко виступив перед своїми прихильниками біля Печерського районного суду міста Києва та розповів про нюанси у своїй справі. Політик нарік, що суд хотів призначити йому безкоштовного адвоката, а також зазначив, що перерву оголосили, щоб розібратися з деталями підозри.За словами Порошенка, безкоштовний адвокат відмовився вести справу, заявивши про провокацію з боку влади. Фрагмент його виступу опублікували в Telegram-каналі УНІАН (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Порошенко наголосив, що його правозахисників Іллю Новікова та Ігоря Голованя нібито позбавили повноважень.


«Суд не знає, що йому робити. Вони вирішили призначити мені безкоштовного адвоката, позбавивши пана Новікова та пана Голованя обов’язків моїх адвокатів. При цьому безплатний адвокат вийшов і сказав, що це провокація влади і він у цій провокації не братиме участі», – сказав Порошенко.

При цьому, за словами політика, ніхто в суді так і не зміг згадати, де, коли і за яких обставин було повідомлено про підозру. Порошенко додав, що у перерві суд пішов з’ясовувати ці нюанси. Також він додав, що його адвокати мають ознайомитися з дев’ятьма томами справи.


«Суддя оголосив перерву, не сказавши на який час. Але ми зацікавлені, щоб це було швидко. Ми спробуємо зараз ознайомитися з дев’ятьма томами справи за годину-півтори. І як тільки суддя продовжить засідання, ми налаштовані сьогодні дати бій. Дати бій за вашої» підтримці», – звернувся до мітингувальників Порошенка.

Як відомо, у понеділок, 17 січня, п’ятий президент України Петро Порошенко прибув до України.

Залиште свій коментар