Порошенко прийшов на повторний допит у справі про анексію Криму: відео

Порошенко прийшов на повторний допит у справі про анексію Криму: відео

Народний депутат України Петро Порошенко прийшов до апеляційного суду на повторний допит у справі Віктора Януковича про анексію Криму. На цьому наполягав захист президента-втікача, бо, мовляв, попердній допит був неповноцінним.Відео свого допиту в апеляційному суді сам Петро Порошенко опублікував у власному фейсбуці.

На допит п’ятий президент прийшов у якості свідка. Хоча справа стосувалася вже доведених судом злочинів Віктора Януковича, адвокат останнього Віталій Сердюк звинуватив Порошенка в «політичному переслідування» свого попередника.


Під час судового розгляду Петро Порошенко розповів про незаконне звернення Януковича до Путіна про введення російських військ у Крим. Також він розповів і про власну зустріч на початку 2014 року з Володимиром Константиновим – головою Верховної Ради АР Крим, який перейшов на бік Росії.

Я з ним зустрічався, передав йому пропозиції, які полягали в тому, що ми запрошували депутатів ВР Криму сформувати консультативну групу й обговорити всі питання, які могли бути в народних депутатів і депутатів Криму,
– розповів політик.


Петро Порошенко дав свідчення проти Віктора Януковича: відео

Залиште свій коментар