Порошенко і Зеленський лідирують у президентському рейтингу – опитування

Порошенко і Зеленський лідирують у президентському рейтингу – опитування

Президент України Володимир Зеленський та п’ятий президент Петро Порошенко отримали б більшість голосів українців, якби вибори глави держави проходили найближчим часом. За чинного очільника держави готові віддати свої голоси 20,9% опитаних, та 28,1% тих, хто визначився і піде на вибори.За лідера опозиції готові проголосувати 12,4% респондентів та 16,7% тих, хто визначився і піде на вибори. Відповідні результати показало соціологічне опитування, проведене Центром SOCIS.

Електоральні вподобання українців

Наступними в рейтингу йдуть Юлія Тимошенко – 9,1% (12,2% – тих, хто визначився і піде голосувати), Ігор Смешко – 7,2% (9,6) та Юрій Бойко – 6,8% (9,2). Інші кандидати мають нижчу підтримку.


Відео дня

Терміни проведення дослідження: 28 травня – 3 червня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів методом телефонного інтерв’ю САТІ. Статистична похибка 2,4%.

Нагадаємо, схожі результати показало й опитування КМІС. Згідно з ним, у президентському рейтингу лідирують Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За Зеленського готові проголосувати 27,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором. За Петра Порошенка – 14,6% серед тих, хто збирається голосувати та визначився з вибором.


Залиште свій коментар