Порошенка з родиною зняли в аеропорту Еквадору

Порошенка з родиною зняли в аеропорту Еквадору

Сім’я Петра Порошенка на відпочинку нібито терміново покинула яхту і переїхала в один з готелів міста Кіто.В Еквадорі місцевим журналістам вдалося зафіксувати членів сім’ї Петра Порошенка в аеропорту міста Гуаякіль перед посадкою в літак. Про це повідомляє телеграм-канал Картковий Офіс.
«Після нашої публікації про відпочинок родини Порошенків на яхті ARCHIMEDES, всі учасники відпочинку серед ночі терміново покинули борт», — повідомляє телеграм-канал.
Уточнюється, що літак, яким сім’я Порошенка вилетіла з Еквадору, не мав здійснювати посадку в Гуаякіль, а повинен був летіти в Амстердам через Панаму. Літак приземлився в аеропорту Гуаякіль через годину після зльоту з аеропорту міста Кіто, аргументуючи посадку терміновою необхідністю дезінфекції борту.
Повідомляється, що після публікацій відпочинку на яхті сім’я Порошенка під охороною співробітників поліції Еквадору покинула судно і переїхала в один з готелів міста Кіто.
Телеграм-канал також повідомляє, що за час відпочинку Порошенко нібито провів ряд зустрічей з державними чиновниками та бізнесменами Еквадору.


Залиште свій коментар