Порошенка викликали в СБУ через розмову Медведчука і Суркова, але він не прийшов

Порошенка викликали в СБУ через розмову Медведчука і Суркова, але він не прийшов

Служба безпеки України 9 березня допитала Віктора Медведчука щодо розслідування кримінальної справи про ймовірну держзраду. Того ж дня у відомство на допит мав прийти і Петро Порошенко.Джерело: 24 канал

Однак п’ятий президент Петро Порошенко на допит не прийшов. Таку інформацію 24 каналу повідомили джерела в правоохоронних органах.


Допит в СБУ для Медведчука і Порошенка

Про яке саме провадження йде мова, джерела не розповіли. Однак можна припустити, що допит відбувся в провадженні через вчинення державної зради. У його рамках досліджуюють факти нещодавно опублікованих розмов Медведчука та Суркова.

Того ж дня до слідчих СБУ викликали і п’ятого президента України Петра Порошенка. Однак, за інформацію джерел, він не прибув.


Про що розмова Медведчука і Суркова

  • Наприкінці лютого видання «Цензор.нет» оприлюднило резонансний аудіозапис телефонної розмови. Відбулася вона ще у 2014 році.
  • На записі двоє чоловіків, яких ЗМІ назвало Віктором Медведчуком і колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим, обговорювали проблему Криму і обмін полоненими.
  • В Офісі Президента незадовго після оприлюднення заявили, що не сумніваються у справжності цих записів.
  • Чи не найбільше часу вони витратили на обговорення постачання електроенергії до окупованого півострова. Йшлося про перемогу у тендері російської компанії «Інтер РАО» та її структурах.
  • Окрім того, Сурков з іронією в голосі просив Медведчука передати тодішньому президенту України Порошенку, що він хороший. Адже сам український гарант, мовляв, постійно сварить Суркова.
  • Після цієї розмови обидва політики стали ключовими фігурами в переговорах щодо війни на Донбасі. Медведчук представляв Україну на перемовинах у Мінську, а Сурков став «куратором Кремля з питань України».

 

Залиште свій коментар