Поранений військовий про булінг Рябчука: ніхто нічого поганого йому не зробив

Поранений військовий про булінг Рябчука: ніхто нічого поганого йому не зробив

Поранені в Дніпрі на заводі “Південмаш” розповіли, що військовослужбовцю Національної гвардії Артемію Рябчуку, який влаштував стрілянину, не зробив нічого поганого ніхто з його товаришів по службі. Про це повідомляється у репортажі Дніпровського “9 каналу”.Постраждалі заявляють, що всі служили дружно і добре спілкувалися між собою. Убиті Рябчуком були товариськими хлопцями.

“Ніякої і подібної розмови про булінг або дідівщину. Це все маячня”, – підкреслив поранений військовий ігор Семенченко.

Також потерпілий розповів, що один з убитих Рябчуком військовослужбовців був людиною зі штабу, який заступав в караул один раз на півроку і який точно не міг зробити вбивці нічого поганого.


Поранена дівчина Жанна розповіла, що відчуває себе краще і хоче скоріше відновитися після поранення, щоб повернутися на службі і до колишнього життя.

Оновлено.


Виданню “ТСН” контрактник Семенченко розповів, що отримав поранення живота та стегна. Він спав, коли Рябчук почав розстрілювати людей.

“Я встиг тільки повітря у груди набрати. Він пішов так стріляти спочатку в мене, потім в того, хто спав поруч, потім ще в одного і ще”, – розповів військовий.

На думку пораненого, вчинок Рябчука може бути диверсією, оскільки вбивця достатньо холоднокровно і професійно користувався зброєю. Семенченко відзначив, що так не може поводити себе людина, які прослужила в армії тільки 2 місяця.

 

Залиште свій коментар