Помер ветеран АТО, який поскандалив на Донбасі із Зеленським

Помер ветеран АТО, який поскандалив на Донбасі із Зеленським

У Миколаєві помер ветеран війни на Донбасі, глава місцевої організації Національної корпусу України Денис Янтар, який запам’ятався суперечкою з президентом України Володимиром Зеленським про розведення військ.Про це повідомив в Facebook глава громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України Дмитро Шатровський. У ветерана було онкологічне захворювання.

«Він не розповідав про свій страшний діагноз, про рак крові. Останній раз, коли з ним розмовляли, він говорив, що лягає в лікарню на лікування ноги, тому не може приїхати на з’їзд Руху Ветеранів України, почесним членом якого він є», – написав Шатровський.


Помер ветеран АТО Денис Янтар.

Помер ветеран АТО Денис Янтар. Facebook Дмитра Шатровський


Як повідомило миколаївське видання НикВести з посиланням на слова колег Янтаря по Нацкорпусу, чоловік був активним учасником Революції гідності 2013-2014 років.

7 квітня 2014 року брав участь в розгоні проросійського наметового табору в Миколаєві.

Після початку війни став волонтером і допомагав батальйону «Азов». Після загибелі в серпні 2014 року бійця «Азова» під час штурму окупованій Мар’їнки Янтар сам пішов на фронт. Брав участь в боях за Гранітне та Широкино.

Глава Нацкорпусу Андрій Білецький в Telegram написав, що Янтар все життя мріяв про відновлення українського суднобудування і української моря.

«Він мріяв про українські кораблі, про українські прапори над Чорним, Середземним і іншими морями. Але життя поставило йому інші умови – зі зброєю в руках захищати країну», – написав Білецький.

Янтар мріяв про відновлення українського суднобудування.

Янтар мріяв про відновлення українського суднобудування. Telegram Андрія Білецького

У жовтні 2019 року, коли Зеленський приїхав до добровольців в Золоте, де мало відбутися розведення сил, між ним і Янтарем відбулася суперечка.

Денис Янтар був спортсменом і інтелектуалом.

Денис Янтар був спортсменом і інтелектуалом. Telegram Андрія Білецького

Залиште свій коментар