Серце Сашка перестало битися 29 грудня. Про його смерть повідомила засновниця благодійної організації «Місто добра» волонтерка Марта Левченко.


Маленький янгол Сашко… Тепер у небес буде свій поліцейський. Наш любий захисник «Міста добра»… Будемо пам’ятати і любити тебе завжди,
– написала Левченко.

Посвята Сашка в поліцейські

У 10-річного хлопчика з Чернівців виявили рак четвертої стадії – у Сашка була пухлина головного мозку з метастазами. Діагноз йому поставили ще кілька років тому.


Спеціалісти раніше заявляли, що допомогти Сашку вже не можуть, тому вони вирішили не мучити його в лікарні, оскільки не бачили в тому сенсу. Натомість волонтери «Міста добра» вирішили докласти усіх зусиль, щоб сповнити радістю його останні дні.

Через хворобу Сашко не міг говорити, а тому спілкувався з волонтерами через гаджет, на якому він писав. Ось так минулої зими його спитали, що б зробило його щасливим і змусило усміхнутися. Сашко написав «поліція», оскільки правоохоронці були його кумирами.

Для 10-річного Сашка пошили іменну форму з спецжетоном. Потім до нього в гості прийшли 80 правоохоронців з Чернівецької та Івано-Франківської областей, які урочисто записали його до своїх лав. Хлопчик тоді навіть здійснив своє перше патрулювання.

Онкохворого Сашка записали до лав поліцейських: щемливе відео

Волонтери повідомляли, що після сюрпризу від поліцейських та посвяти у лави правоохоронців йому стало краще. Під час перебування у реанімації Сашко не розлучався зі своєю шапкою поліцейського.