Помер Мирослав Скорик – відомий композитор і музикознавець

Помер Мирослав Скорик – відомий композитор і музикознавець

Помер Мирослав Скорик – відомий український композитор та музикознавець, Герой України. Про те, що він пішов з життя стало відомо сьогодні, 1 червня.

Шокуючу новину про смерть народного артиста України повідомила на особистій сторінці у фейсбуці ведуча Львівської обласної філармонії Ольга Лозинська.Мирослав Скорик пішов з життя у 81-річному віці. 13 липня йому б виповнилося 82 роки. Мирослав Михайлович був не лише справжнім професіоналом своєї справи, а й надійним другом та чуйною людиною. Він був справжнім метром української класичної музики і ця втрата є непоправною для вітчизняної культури.

Читайте також:   Лікарі рятують легенду "Танців з зірками" Чапкіса, як він виглядав у молодості і яку трагедію пережив: "Геній!"

Смерть цього видатного музикознавця стала справжнім потрясінням для його родичів, друзів, колег та прихильників. Та наразі невідомо, що стало причиною відходу українського генія у вічність.

Не маю слів… Маестро Скорик відійшов в кращі світи,
– написала Ольга.

Також смерть видатного композитора підтвердив головний режисер Національної опери України імені Т.Г.Шевченка Анатолій Солов’яненко. Він поділився дописом на особистій фейсбук-сторінці.


Користувачі мережі висловлюють співчуття родичам Мирослава Михайловича та свою повагу до нього та його творчості.

 

Залиште свій коментар