Помер Мирослав Скорик – відомий композитор і музикознавець

Помер Мирослав Скорик – відомий композитор і музикознавець

Помер Мирослав Скорик – відомий український композитор та музикознавець, Герой України. Про те, що він пішов з життя стало відомо сьогодні, 1 червня.

Шокуючу новину про смерть народного артиста України повідомила на особистій сторінці у фейсбуці ведуча Львівської обласної філармонії Ольга Лозинська.Мирослав Скорик пішов з життя у 81-річному віці. 13 липня йому б виповнилося 82 роки. Мирослав Михайлович був не лише справжнім професіоналом своєї справи, а й надійним другом та чуйною людиною. Він був справжнім метром української класичної музики і ця втрата є непоправною для вітчизняної культури.

Читайте також:   “Вони вибрали Росію – нехай і залишаються з Росією!” — Антін Мухарський пропонує відгородитися стіною від окупованої частини Донбасу

Смерть цього видатного музикознавця стала справжнім потрясінням для його родичів, друзів, колег та прихильників. Та наразі невідомо, що стало причиною відходу українського генія у вічність.

Не маю слів… Маестро Скорик відійшов в кращі світи,
– написала Ольга.

Також смерть видатного композитора підтвердив головний режисер Національної опери України імені Т.Г.Шевченка Анатолій Солов’яненко. Він поділився дописом на особистій фейсбук-сторінці.


Користувачі мережі висловлюють співчуття родичам Мирослава Михайловича та свою повагу до нього та його творчості.

 

Залиште свій коментар