Помер другий із близнюків Богданових: його не стало через шість днів після брата

Помер другий із близнюків Богданових: його не стало через шість днів після брата

У Франції у понеділок, 3 січня, помер телеведучий та письменник Ігор Богданов – один із відомих братів-близнюків Богданових. Його брат Григорій помер шість днів раніше – 28 грудня.Про це повідомило видання AFP у Twitter. Інформацію про смерть знаменитості журналісти одержали від його родичів. При цьому причин смерті Ігоря Богданова представники його родини не уточнили.

«У мирі та коханні, оточений дітьми та сім’єю, Ігор Богданов пішов у понеділок 3 січня 2022 року», – цитує видання повідомлення родичів. Зазначимо, що другому з братів Богданових було 72 роки. У нього лишилося шестеро дітей.


Скриншот повідомлення AFP у Twitter

Що спричинило смерть відомого телеведучого поки що не відомо. Однак, як уточнило видання, його брат, відомий у Франції як Гришка, останні дні до смерті перебував в одній із паризьких лікарень, він був у комі. Деякі родичі, як пишуть журналісти, запевняли, що Григорій помер від ускладнень, спричинених коронавірусом. При цьому він не був вакцинований.

Скриншот повідомлення AFP у Twitter

Зазначимо, брати-близнюки Богданови стали відомими завдяки запуску відомого у 80-х роках науково-фантастичного шоу «Час Х», де були ведучими. Пізніше вони випустили книгу «Бог і наука», через яку нарвались на хвилю хейта.


Брати Богданови

Водночас справжню популярність Богданови отримали через свою незвичну зовнішність. Хейтери заявляли, що брати дуже змінилися через невдалі пластичні операції. Водночас шанувальники вважали, що їхні кумири страждають на рідкісне захворювання – акромегалію. Вважалося, що саме ця недуга спровокувала збільшення кісток лицьової частини черепа у близнюків.

Богданови в молодості
У близнюків була незвичайна зовнішність
Ігор та Григорій Богданови
Залиште свій коментар