Полтавського терориста другий день шукають з авіацією – відео

Полтавського терориста другий день шукають з авіацією – відео

Для пошуків терориста Романа Скрипника, який 23 липня захопив в заручники поліцейського в Полтаві, залучено бійців Нацгвардії і вертоліт. Силовики прочісують ліс на Полтавщині. Станом на 9 ранку 24 липня пошуки досі тривають.Штаб з пошуку чоловіка розгорнули в селі Великий Байрак Миргородського району. Про це повідомляє поліція Полтавської області.

Що відомо про пошукову операцію

    • За даними поліції, працюють нацгвардійці, кінологи з собаками а також фахівці з квадракоптерами. Також привезли тепловізори для можливих пошуків уночі.
    • Звільнений з полону заручник полковник поліції Віталій Шиян також бере участь в пошуку Романа Скрипника.
    • За словами місцевих жителів, «терорист» може ховатися в полях, де ще не прибрали кукурудзу та соняшник.
    • Місцеві жителі без зайвої потреби не виходять на вулицю. На польових дорогах через кожні 100 метрів стоять патрулі поліції.

Ситуація на 24 липня

У відділі комунікації поліції Полтавської області повідомили «Українській правді», що станом на 9 ранку 24 липня зловмисника досі не знайшли. Тож його пошуки тривають.


Триває спецоперація. Залучено багато людей з різних підрозділів і відомств, залучена авіація, використається спецтехніка, кінологи з собаками й нацгвардія,
– розповіла спеціалістка відділу комунікації Поліна Ларіна.

Роботу штабу з пошуку Романа Скрипника координує штаб, що складається з поліції, СБУ й прокуратури. Зловмисник утік через лісопосадку й наразі переховується на території, де лісопосадка чергується з полями.


Дивіться відео пошуків полтавського терориста: 

Залиште свій коментар