Поліція влаштувала «облаву» через сертифікати в автобусі під Києвом: закінчилося все скандалом

Поліція влаштувала «облаву» через сертифікати в автобусі під Києвом: закінчилося все скандалом

В автобусі, який їхав з Полтави в Київ, розгорівся скандал через перевірку COVID-сертифікатів. Поліція вирішила зупинити транспорт фактично «серед поля», щоб перевірити, чи всі пасажири мають відповідні документи, але зробити «копам» це не дали.Про це повідомив Telegram-канал PavlovskyNews.

Коли правоохоронці вирішили влаштувати свого роду «облаву», пасажири стали обурюватися, що їх можуть перевіряти тільки перед відправкою автобуса.


Водій також вступив у перепалку з патрульними поліцейськими, посилаючись на ПДР, де зазначено, що без причини зупиняти транспорт вони не мають право. Адже водій нічого не порушив і їхав по своєму маршруту в належний йому час.

У той же час поліцейські посилалися на постанову Кабміну, в якій вказано перелік карантинних обмежень і правил.


У якийсь момент перевірка документів почалася, проте подивитися їх вдалося далеко не у всіх присутніх в автобусі людей. Чим закінчився інцидент — не повідомляється.

Київ з 1 листопада переходить в червону зону

У Київському метрополітені вже зробили заяву про колосальний штраф для порушників — від 17 тисяч гривень.

«З 1 листопада 2021 року користуватися громадським транспортом дозволено за наявності ковід-сертифіката або ПЛР або антиген тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до поїздки, або сертифіката про одужання. Штраф за порушення — від 17 тис. грн», — йдеться в публікації.

Зазначимо, що у постанові Кабміну сказано, що сума штрафу за порушення становить від 17 до 34 тисяч гривень, а точний її розмір визначатиме виключно суд.

Залиште свій коментар