Підприємці тріумфують: Зеленський підписав найважливіший закон. Що зміниться

Підприємці тріумфують: Зеленський підписав найважливіший закон. Що зміниться

Президент української держави Володимир Зеленський підписав важливий законопроект, який стосується ФОПів. Виходячи з цього документа, підприємці можуть не вести книгу доходів, а облік можна буде робити на папері від руки, або ж на електронній основі в комп’ютері.

Про це повідомляють на офіційному сайті президента України.


Ще 14 липня 2020 року український уряд схвалила законопроект щодо скасування книги обліку доходів для фізичних осіб-підприємців. А через півмісяця глава України Володимир Зеленський поставив свій підпис під цим законопроектом, який так важливий для ФОПів.Виходячи з цього законопроекту, ФОПи можуть не вести книгу обліку доходів в обов’язковому порядку, а зробити це в паперовому або електронному вигляді. Тепер же фізичним особам-підприємцям, які входять в 1-ю і 3-ю групу на полегшеній формі оподаткування, можна буде вписувати облік на папері або в комп’ютері, вказуючи цифри доходів на місяць.

Читайте також:   Звільнитись або визнати, що збрехав: президент Зеленський відповів на петицію про його відставку через порушення закону

У свою чергу, фізичним особам-підприємцям, які перебувають на загальній системі, можна буде вести облік в такій же формі, але виходячи з обов’язкового порядку, який затвердили в Міністерстві фінансів України.
Також відомо, що відповідно до цього законопроекту, більше не потрібен договір щодо визнання електронних документів для проходження реєстрації в електронному кабінеті платника податків.


Крім того, в цьому кабінеті вже можна буде отримувати повідомлення від податкової служби.

Читайте також:   Балашов обізвав ''тварюками'' людей, які просять перейти на українську: реакція росЗМІ та українців

Виходячи з інформації від Офісу президента, в допомогою документа внесено низку змін до кодексу про податки для того, щоб надати хороші умови для ведення бізнесу, а також для інвесторів. Так, наприклад, спрощена система податкових перевірок.

Повідомляється, що навесні український уряд дозволило ФОПам в період введеного карантину не робити книгу обліку доходів. Але мова йде тільки про те, якщо цю книгу обліку повинні були почати вести після того, як по країні ввели режим карантину.

Залиште свій коментар