Під Харковом учасника АТО тричі не пускали в маршрутки: відео конфлікту

Під Харковом учасника АТО тричі не пускали в маршрутки: відео конфлікту

У передмісті Харкова – селищі Пісочин – учаснику бойових дій водії громадського транспорту тричі відмовили в пільговому проїзді. Через це йому довелося викликати на автостанцію поліцію.Інцидент трапився 13 квітня. Про нього повідомили на Facebook-сторінці «Харків City» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«За новими правилами водій може брати тільки сидячі місця, з яких п’ять зобов’язані дати для пільговиків. Чоловік із посвідченням УБД два рази не зміг потрапити в транспорт і на третій вирішив викликати наряд поліції», – пояснив очевидець.


Через виклик правоохоронців в автобусі виник конфлікт – водій обурювався, кажучи, що в карантин йому і так складно працювати. Він доводив, що пасажири їздять за підробленими перепустками, і навіть заявляв, нібито хлопець, котрий зайшов в автобус по УБД, ніде не служив і не має права на пільговий проїзд.

На обурення однієї з пасажирок водій грубо відповів: «Слухай, рот закрий, не базарь, тобі права ніхто не давав, шановна!».


Конфлікт трапився в селищі Пісочин

Поліцейський порадив йому «охолонути» і дотримуватися закону. В результаті водій все ж набрав людей і поїхав, а ветеран АТО залишився писати заяву в поліцію.

«У цій ситуації страждають усі. Пільговики злі, адже їх дуже багато і доводиться 3-4 рази стояти в черзі, щоб потрапити в транспорт. Злі й водії, які втрачають щоденний заробіток із цими карантинними обмеженнями. Злі звичайні пасажири, що через ці конфлікти 20-30 хвилин транспорт стоїть. Поліцейські теж виснажені – виїжджати щодня на подібний виклик і лаятися з водіями», – підкреслив очевидець.

 

Залиште свій коментар