Під Львовом ціла сім’я померла від COVID-19 за свята: лікувалися самостійно вдома

Під Львовом ціла сім’я померла від COVID-19 за свята: лікувалися самостійно вдома

Під Львовом померла сім’я з трьох людей, які заразилися на коронавірус і спочатку займалися самолікуванням в домашніх умовах, після чого потрапили в лікарню вже в критичному стані. На жаль, медики вже не змогли врятувати — пацієнти померли в період різдвяних і новорічних свят.Про це передає «Нео Радіо Червоноград«.

Зазначається, що вся сім’я з Соснівки — літня пара і їх дочка — захворіла на COVID-19 в грудні. 78-річна жінка працювала в місцевій лікарні медсестрою. Її чоловікові було 80 років, а дочці 46.


За словами директора КНП «Сокальська центральна лікарня» Романа Шведа, всі троє деякий час лікувалися самостійно вдома.

«Великий процент поступлення до нашої лікарні здійснюється із запізненням. І прийняті заходи в лікарні вже неефективні, бо процес пішов надто далеко, і повернути назад дуже важко», — розповів він.


Літня медсестра в лікарні померла 25 грудня, на католицьке Різдво. Після цього помер глава сімейства — 1 січня, на Новий Рік. А 3 січня не стало їх дочки.

Коментуючи трагічний випадок директор лікарні зазначив, що практично всі пацієнти з коронавірусом, які не звертаються до лікарів вчасно і намагаються самостійно вилікуватися, як правило, потрапляють до реанімації.

«А далі на апарат штучної вентиляції легенів і вивести з такого стану дуже важко», — додав Швед.

Залиште свій коментар