«Першим вдарив поліцейський»: мати підозрюваного у вбивстві правоохоронця у Чернігові розповіла нові подробиці

«Першим вдарив поліцейський»: мати підозрюваного у вбивстві правоохоронця у Чернігові розповіла нові подробиці

За словами батьків підозрюваних, обидва правоохоронці були напідпитку.У Чернігові підлітки до смерті побили поліцейського, а ще одного відправили у реанімацію. За словами батьків підозрюваних, правоохоронці першими полізли з кулаками до підлітків.

Про це «Суспільному» розповіла мати одного з підозрюваних у вбивстві на Масанах у Чернігові Людмила Сапожнікова.


Як повідомила жінка, її син Ярослав розповів їй, що перший удар завдав поліцейський, і конфлікт почався на сходинках магазину АТБ.

«Вони стояли на сходинках. Підлітки з подружками приїхали з центру, купили води і збирались проводити дівчат. Ми це знаємо, бо зідзвонювались. Першим ударив поліцейський (Артур Єрохін, — ред.). Він п’яний поліз до підлітків, якої реакції він очікував? Він думав, що Ярослав сам», — сказала Людмила Сапожнікова.


За словами Людмили, обидва правоохоронці були напідпитку, а про те, що відбувалося безпосередньо в магазині АТБ, вона не знає.

У поліції питання того, чи були тверезими їхні працівники поки не коментують.

«Нині тривають слідчі дії для з’ясування всіх обставин», — сказала речниця поліції області Наталія Слабеняк.

Зі слів Людмили Сапожнікової, батьки підозрюваних просять пробачення у всіх:

«Ніхто не заперечує жорстокість підлітків. Ми, батьки, вимолюємо пробачення у всіх. Це жах, який відчувають батьки. Але там було стільки дорослих, дуже багато людей гуляли і ще гірше – поліція, яка приїхала і подивилась».

Залиште свій коментар