Пенсії знову збільшили, хто отримає більше 17 тисяч гривень: «За серпень і вересень…»

Пенсії знову збільшили, хто отримає більше 17 тисяч гривень: «За серпень і вересень…»

Пенсії знову збільшили, хто отримає більше 17 тисяч гривень: «За серпень і вересень…»

Так, Володимир Зеленський звернувся з вимогою до Кабміну затвердити порядок виплат адресної допомоги до пенсії членам сімей військовослужбовців, у тому числі добровольців, загиблих під час участі в АТО/ООС.

За словами глави держави, пенсійне забезпечення сімей загиблих учасників АТО/ООС було несправедливим, адже українці отримували різні виплати від держави.

Зеленський додав, що адресна допомога в якості надбавки до пенсій буде поширюватися на дев’ять тисяч членів сімей загиблих військовослужбовців.
Читайте також:   Економісти підрахували, скільки українцям обійдеться податок на смартфон

«Це саме ті військовослужбовці, які не мали хорошого грошового забезпечення, не було надбавок за вислугу років, військового звання. Власне, в їхніх сім’ях сьогодні пенсії низькі — в півтора-два рази нижче, ніж нинішні…», — додала глава Мінсоцполітики Марина Лазебна.

За її словами, тепер найменша виплата для сім’ї, де живе одна непрацездатна людина, складе 7800 грн, якщо двоє непрацездатних — 12200 грн, якщо троє — максимальна пенсійна виплата складе 17 120 грн.

«Пенсійний фонд проводить зараз перерахунки пенсій, і у вересні сім’ї отримають дві виплати — і за серпень, і за вересень», — резюмувала Лазебна.


Читайте також:   Фасують рибу і оброблюють м'ясо: українські вчителі задля виживання їдуть до Польщі замість відпустки

Раніше ми розповідали, що скоро в Україні почнеться виплата пенсій.

Так, було розпочато фінансування пенсій за серпень почалося згідно з графіком. На ці цілі було виділено близько 4,8 мільярда гривень. Крім того, нібито було забезпечено фінансування пенсійних виплат на загальну суму в сім з половиною мільярдів гривень.

«Виплата серпневих пенсій буде проводитися у встановлену кожному пенсіонеру дату і в установленому порядку», — попередили в ПФУ.

Залиште свій коментар