Карантин знову посилили, прийнято жорстке рішення по транспорту

Карантин знову посилили, прийнято жорстке рішення по транспорту

«Укрзалізниця» скасувала зупинки 11 поїздів далекого прямування по Луцьку та Тернополю в зв’язку з посиленням карантин заходів.

Як повідомили в міністерстві інфраструктури, поїзди на територіях, де відзначена «червона» зона небезпеки, будуть зупинятися тільки в разі висадки пасажирів.


«Ми звернулися до уряду, щоб можна було висадку забезпечити, тому що тут питання в тому, щоб мобільність коронавируса не поширювалася. Людина може вийти з поїзда, але назад вже не зайде і зрозуміло, що підсаджуватися на зупинці в Тернополі вже не буде», — заявили в міністерстві.


Читайте також:   Ці країни відкрили в'їзд для українців: новий список

Відомо, що «Укрзалізниця», починаючи з 3 серпня, тимчасово припинила оставновку 11 поїздів в вищезазначених територіях.

Подібні обмеження спрямовані, в першу чергу, для більш безпечного переміщення по областям. Виходячи з цього «досвіду», в подальшому буде розглядатися полегшення або ж посилення карантинних заходів, що стосуються перевезень.

Раніше ми повідомляли, що Міністерство охорони здоров’я відніс Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Тернопільської області до числа територій «червоної» зони.


Читайте також:   Дитина блювала кожні 15 хвилин: батьки учнів столичної гімназії повідомили про масове отруєння дітей у школі

Додамо, що президент України Володимир Зеленський залишився незадоволений загальною позицією уряду щодо епідемситуації і нового адаптивного сценарію карантину.

Залиште свій коментар