«П**дець повний, день-два – і почнуться голодні бунти»: у РФ заявили про критичну ситуацію через санкції Заходу. Ексклюзив

«П**дець повний, день-два – і почнуться голодні бунти»: у РФ заявили про критичну ситуацію через санкції Заходу. Ексклюзив

Санкції Заходу, запроваджені через війну РФ в Україні, відчули усі жителі Росії. Анонімне джерело нашого видання в Москві заявило: у людей закінчуються гроші, вітчизняних продуктів на всіх не вистачить і дуже ймовірні «голодні бунти».Згідно з інформацією, яка є в розпорядженні OBOZREVATEL, у багатьох росіян уже почали відкриватися очі на реалії того, що відбувається, та т.зв. «спецоперацію». Проте, за словами співрозмовника, статистично це десь 50 на 50%.

«Але ще кілька днів – і дійде вже точно до всіх«, – упевнене наше джерело з Росії.


Воно розповіло: грошей росіяни не мають. Готівка закінчилася, а картки у всіх порожні.

«П**дець повний… Зараз виходять за Україну, а день-два – будуть «голодні бунти». Незабаром почнуть п**дитися за буханець хліба, тому що буде голод», – вважає мешканець Москви.


Він пояснив, що раніше вони купували багато закордонного, а зараз «залишилося лише своє». Але РФ не виробляє стільки, скільки споживає населення.

«Усі санкції діють! Так п**дують, що скоро росіяни самі знайдуть Путіна й винесуть уперед ногами«, – сказало джерело.

Залиште свій коментар