Пара зайнялася сексом на людному пляжі в Залізному Порту: поруч бігали діти. Фото

Пара зайнялася сексом на людному пляжі в Залізному Порту: поруч бігали діти. Фото

На українському курорті Залізний Порт двоє закоханих не змогли стримати своїх почуттів та зайнялися сексом просто посеред пляжу. Присутність поруч сторонніх людей їх абсолютно не бентежила.Очевидці записали пікантний ролик і виклали його в мережу. Про це повідомляє в Telegram-канал «Дніпро Оперативний» (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«У Залізному Порту парочка з Дніпра займалася сексом на пляжі, не соромлячись інших відпочивальників, серед яких були діти», – висловився з цього приводу автор відео.


Пара зайнялася сексом на пляжі.

Користувачі активно відреагували на ролик еротичного характеру. Деякі навіть поцікавилися, звідки автору відомо, що пара на пляжі родом з Дніпра.

«Ось це відпочинок, я розумію», «Цілковита деградація! На тварин перетворюєтеся!», «Деградація. Я в шоці. Скоро взагалі по вулиці будуть так на кожному кутку не соромлячись. Культури немає взагалі», «Це ви ще на диких і нудистських пляжах не були», «Що поганого в сексі? Ну займаються… А чим краще ті, хто це знімає і пускає слину?» – написали користувачі в коментарях під відео.


Коментарі користувачів.
Коментарі користувачів.

В Україні секс в публічному місці прирівнюється до хуліганства. Порушників можуть покарати за 296 статтею Кримінального кодексу України (Хуліганство).

«Грубе порушення громадського порядку карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років», – сказано в Кримінальному кодексі.

Коментарі користувачів.
Залиште свій коментар