Отруєння чотирьох дітей грибами під Черніговом: померло вже двоє

Отруєння чотирьох дітей грибами під Черніговом: померло вже двоє

У Чернігівській області жінка нагодувала своїх чотирьох дітей супом з грибів. Тепер двоє дітей перебувають у вкрай важкому стані. Наймолодшому сім місяців, а найстаршому — 6 років. Горе-мати сподівається на те, що медикам вдасться врятувати життя дітей.Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дітям стало дуже погано після того, як вони поїли суп на грибному бульйоні. Перші весняні гриби дорослі зібрали в лісі, який знаходиться поруч з їх будинком.


Частину грибів сім’я заморозила, а з інших зробили суп, який їли всією сім’єю. Перші симптоми отруєння з’явилися у дитини, якій немає і року. Її почало рвати, пізніше вночі стало погано його сестрі. Ще двоє дітей відчули себе погано вже вранці.

Семимісячній дитині знадобилася штучна вентиляція легенів, а у дівчинки — печінкова кома.


«Вероніці більш-менш легше, Тимофій у свідомості, але показники печінкові високі. Будемо сподіватися, що хоча б ці двоє дітей залишаться живими», — заявили в лікарні.

Що відомо про сім’ю

Бабуся дітей живе через дорогу з їх батьком. Мати Євгенія Алексєєнко всього має п’ятеро дітей. Четверо — від нинішнього цивільного чоловіка її мами, а немовля — від його сина.

Сім’я перебуває на обліку в соцслужбі. Шість років тому сім’ю хотіли позбавити батьківських прав, але суд відмовив.

Старший син Максим, який постійно живе з бабусею і батьком і грибну юшку не їв, тимчасово вилучений соцслужбами. Відкрито кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дітьми.

Під Черніговом четверо дітей отруїлися грибним супом (відео: YouTube)

Залиште свій коментар