Останнє зведення про ситуацію з захворюваннями на коронавірус в Україні

Останнє зведення про ситуацію з захворюваннями на коронавірус в Україні

Актуальне зведення по # коронавірус. Головне за підсумками 26 квітня:Україна:

— Радник Президента Зеленського по економіці Ігор Уманський заявив, що якщо карантин закінчиться в травні, наша економіка просяде на 8,5%. Якщо в червні — 10%. Запас міцності української економіки, за його словами, становить 6 місяців.


— Україна відновлює авіарейси для евакуації своїх громадян. Крім того сьогодні на поромі Карасу-Чорноморськ з Туреччини евакуювали 90 громадян нашої країни.

— Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що п’ятиетапний урядовий план виходу з карантину може бути скорочений, якщо відбудеться різке зниження кількості нових заражень коронавируса.


— ВООЗ розкритикувала протокол лікування COVID-19, затверджений Міністерством охорони здоров’я України. Мовляв, в українському протоколі лікування, затвердженому 2 квітня, рекомендується використовувати препарати, ефективність яких проти коронавируса не доведена, зокрема, Плаквеніл (гідроксіхлоріхін). Це той ВООЗ, який говорив, що носити маски всім підряд не потрібно, якщо що.

— Київський військовий госпіталь закрили для відвідувачів. Командування госпіталю повідомило, що через те, що в медустанові знаходяться хворі COVID-19.

— У Харківській психлікарні — спалах коронавируса. Виявлено 11 випадків.

— Нові спалахи зафіксовані в реабілітаційних центрах Дніпропетровської області. В одному з реабілітаційних центрів виявили 40 інфікованих, в другому — 6. Повідомляється, що вони інфікувалися під час релігійного зібрання у Першотравенську.

— Коронавірусние хворобою COVID-19 в Україні захворіли 1676 медичних працівників. Найбільше — в Чернівецькій області, Тернопільській та Рівненській областях.

— У Маріуполі — спалах коронавируса. З 22 виявлених випадків інфікування коронавірусів в Маріуполі — 19 медпрацівники обласної лікарні.

Світ:

— Знакова подія в Китаї. Всі пацієнти з новим коронавірусів виписані з лікарень китайського Ухань.

— В Італії оголосили про зняття частини обмежень з 4 травня і переході країни на «другу фазу» боротьби з епідемією коронавируса. Італія зберігає заборону на масові заходи і скупчення людей з 4 травня, але відкриває парки. Країна з 4 травня відновлює промислове виробництво і відкриває будівництва. А ось в плані туризму Італія збирається відкрити країну тільки в 2021 році. При цьому країна буде підтримувати внутрішній туризм.

— Уряд Великобританії розмістило замовлення на виготовлення 50 млн наборів для проведення аналізів на наявність антитіл до нового коронавірус. Прем’єр-міністр Борис Джонсон після перенесеної хвороби повернеться до роботи в понеділок. Епідеміолог Імперського коледжу в Лондоні Ніл Фергюсон заявив, що передчасне скасування карантинних обмежень в країні може обернутися смертю понад 100 тисяч осіб до кінця року.

— Уряд Сербії заборонило громадянам виходити з дому з 30 квітня по 4 травня.

— В Ізраїлі послабили карантин. В країні дозволена робота перукарень та салонів краси. Знову відкриваються всі магазини, за винятком торговельних центрів. А також представлений проект відновлення роботи шкіл та дитячих садків.

— У Франції повідомили про 369 смертей від коронавируса за останню добу, що менше, ніж у попередні дні. У відділеннях інтенсивної терапії перебувають 4 725 осіб — на тисячу менше, ніж тиждень тому.

— Кількість хворих Covid-19 в Росії склало більше 80 000 чоловік. Нарада президента Росії Володимира Путіна з главами регіонів заплановано на 28 квітня, на ньому він може зробити заяву про перспективи продовження обмежень, пов’язаних з коронавірусів.

— Сьогодні Саудівська Аравія скасувала комендантську годину по всій країні, зберігши його лише в місті Мекка і районах, які раніше перебували в ізоляції.

інше:

— ВООЗ не зафіксувала жодного випадку передачі коронавируса від тварини до людини. При цьому фіксувалися випадки зараження тварин COVID-19 від людей.

Статистика:
Інфікованих 2 987 098 чол.
Смертей 206 681 чол.
Одужали: 876 479 чол.

Залиште свій коментар