Олена Кравець розкрила невідомі факти про заражену вірусом Зеленську

Олена Кравець розкрила невідомі факти про заражену вірусом Зеленську

Українська актриса, зірка «Квартал 95» Олена Кравець розповіла невідомий факт про першу леді Олену ЗеленськуКравець довгий час дружить із сім’єю президента і навіть є хрещеною матір’ю Зеленської.

Днями актриса взяла участь в інтерв’ю в авторській програмі Анатолія Анатоліча «Зе Інтерв’юєр», де відверто розповіла не тільки про особисте, але і про свою подругу. За словами Кравець, їй було непросто взятися за роль Олени Зеленської, але вона змогла надіти на себе цей образ.


Кравець зазначила, що знає фізіогноміку, тому копіює поведінку і вираз обличчя героя, якого грає. Перш ніж взятися за роль, вона кілька днів «живе» з цією людиною, вивчає її манери та поведінку. Так як з Зеленською вона знайома давно, її манери і міміку вона знає прекрасно.

«У неї в міміці присутня лагідність, але, тим не менше я знаю, що вона все чує, все бачить, дуже швидко думає», — підкреслила Кравець.


Зазначимо, що днями стало відомо про те, що перша леді заразилася китайським вірусом. 16 червня її забрали в лікарню з діагнозом пневмонія середньої тяжкості. Відомо, що перша леді відчуває себе нормально і підключення до ШВЛ не потребує.

олена зеленська

Залиште свій коментар