Окупанти підірвали власний потяг на залізничній станції «Каланчак»

Окупанти підірвали власний потяг на залізничній станції «Каланчак»

Російські окупанти влаштували димову завісу, й самі тим часом підірвали свій же потяг на залізничній станції «Каланчак», що на Херсонщині.Джерело: ГУР

Це трапилось 1 серпня. Про цей випадок повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України. Також нещодавно мер Мелітополя підтвердив іще один «інцидент» окупантів – їхній бронепотяг зійшов з рейок.


Ймовірно, невдало розвантажили техніку

Так, 31 липня на залізничну станцію «Каланчак» Херсонської області прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для росіян.

Вже о 8 годині ранку наступного дня росіяни розпочали його розвантажувати. Вочевидь, щоб замаскувати цей процес і сховатись від потужних ударів HIMARS, росіяни зробили «димову завісу».


Лише за кілька годин, приблизно об 11:20, там пролунав вибух, а російські армійці почали розбігатись у паніці.

Піротехніки-невдахи

У розвідці зазначили, що точно визначити природу вибуху не вдалось через щільний дим. Втім, одразу після цього ешелон без жодного попередження почав рухатись у напрямку тимчасово окупованого Криму.

Припускають, що ймовірно вибух стався внаслідок необережного поводження з боєприпасами під час розвантаження. Або ж «друга армія світу» не уміє добре поводитись з піротехнікою й навіть димову завісу не може зробити як слід.

ЗСУ знищили 40 вагонів росіян

  • Наші військові також допомагають окупантам позбутися їхнього мотлоху. Так, у ніч із 29 на 30 липня високоточним ударом HIMARS ЗСУ знищили залізничний ешелон з більш як 40 вагонів, який прибув із Криму на залізничну станцію Брилівка Херсонської області.
  • Ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами.

 

Залиште свій коментар