Окупантам нема чим відбити удари HIMARS, головні рупори пропаганди РФ злякалися, – Бутусов

Окупантам нема чим відбити удари HIMARS, головні рупори пропаганди РФ злякалися, – Бутусов

Провідні військові пропагандисти РФ злякалися ударів американських РСЗВ HIMARS і визнали ефективність цієї зброї. Вони заявили, що за допомогою вказаного озброєння ЗСУ знищили важливі командні пункти російської армії, а ось відбити ці ракети можливості немає.На це звернув увагу український журналіст Юрій Бутусов. На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що робота HIMARS вперше змусила прокремлівських «експертів» критикувати свою владу.

Зокрема, пропагандист Олександр Сладков раптом злякався, що українські HIMARS накриють його разом із черговим «центром ухвалення рішень». У своєму пості росіянин поставив запитання: «Коли це бл**ство закінчиться?»


Ще один російський блогер Роман Сапоньков повідомив, що особисто бачив ефективність ударів HIMARS по штабу ЗС РФ у тимчасово окупованій Чорнобаївці (Херсонська область).

Пост пропагандиста Олександра Сладкова
Текст Романа Сапонькова

«Головні рупори російської пропаганди, які намагалися показати перевагу російської армії над українською, злякалися, що тепер українські ракети зможуть дістати їх у тилу – там, де вони і працюють», – зазначив Бутусов. Він наголосив, що українські журналісти, навпаки, часто перебувають на передовій.


Бутусов упевнений, що тепер пропаганда РФ втратила колишню впевненість у собі.

«І це ЗСУ тільки почали завдавати ударів HIMARS по тилах російської армії. Відпрацьовано близько 30 штабів і складів, а їде ще більше ракетних установок і ще більше керованих ракет, удари посилюватимуться. І відбити ці удари Росії нічим», – написав журналіст.

Повний текст посту.
Скриншот Facebook Юрія Бутусова.
Залиште свій коментар